Ресурсите за пазаруване на AD, за да ви помогнат да разгледате

Елементите, изобразени, но не изброени тук, не са източници. Предмети, подобни на реколтата и античните предмети, често се предлагат от изброените дилъри. (T) означава, че артикулът е достъпен само за търговия.

Домашният шепот

Интериори от Studioilse; studioilse.com. Ландшафтен дизайн от Rich Landscapes; richlandscapes.net. Старинна дъгова лампа Florian Schulz от 1stdibs (подобна); 1stdibs.com. Йозеф Франк Liljevalch диван за Svenskt Tenn; svenskttenn.se. Винтидж кресло от ратан Arne Jacobsen от 1stdibs. Йозеф Франк 647 табуретки и 2139 коктейлна маса за Svenskt Tenn. Gerrit Thomas Rietveld 637 клубен стол от Утрехт от Касина; cassina.com. Килим от Люк Ървин; lukeirwin.com. По стени, върху ламперия, боя Down Pipe от Farrow & Ball; farrow-ball.com. Диван от Axel Vervoordt; axel-vervoordt.com. Персонализирана месингова лента от Studioilse; studioilse.com. Hans Wegner за PP Møbler Papa Bear стол и табуретка; danishdesignstore.com. Персонализирано огледало и вана от Studioilse; studioilse.com

. Zacherl-52 1903 Edition таванно осветление от Woka; woka.com. Фитинги за пиет вана и стойка за кърпи Bistrot от Volevatch; volevatch.com. Странична маса на багажника на дървото на Carl Auböck от 1stdibs; 1stdibs.com. В изследването на Jeanette, върху стени, Hardwick White боя на Farrow & Ball; farrow-ball.com. Franco Albini 836 Tre Pezzi фотьойли от вълна от Касина; cassina.com. Маса за борба от St-Paul Home; home-st-paul.com. В основна баня, поръчкова суета и шкафове от Studioilse; studioilse.com. Тръбни стенни светлини от Майкъл Анастасиадс; michaelanastassiades.com. Фитинги за мивка Piet от Volevatch; volevatch.com. Персонализиран шкаф от дърво sapele от Studioilse; studioilse.com. Персонализиран мраморен остров Calacatta Oro от Studioilse; studioilse.com. Обков за мивка Bistrot от Volevatch; volevatch.com. Кабинет по поръчка на Piet Hein Eek; pietheineek.nl.

Поставяне на корени

Интериори от Чарлз Мелерш Дизайн Студио; charlesmellersh.com. Съвети за изкуство от Сигрид Кърк от Arts Co; arts-co.com. Секционен диван Abel, коктейлна маса от орехова плоча и странична маса в кафенето (вдясно); всичко от BDDW; bddw.com. На персонализирана библиотека, боя Blue Blood от Papers and Paints; papersandpaints.co.uk. Килим от Кавир от e15; e15.com. Жиро маса от Броди Нийл; brodieneill.com. На столове Pierre Jeanneret, смес от памук Bacan, в стара роза, от Fortuny (T); fortuny.com. Пач килим от Faye Toogood за CC-Tapis; cc-tapis.com. На диван, вълнен мохер, в грис продажба, от Claremont Furnishing (T); claremontfurnishing.com. Йоник стол от Oevffice от Matter; mattermatters.com. J.T. Подова лампа Kalmar Hase BL (вдясно) от Future Perfect; thefutureperfect.com. При кацане, помощна маса на Candy Cube от Sabine Marcelis; etageprojects.com. Персонализиран мобилен полилей 7 от Майкъл Анастасиадс; michaelanastassiades.com. В основна баня, върху шкафове, черна синя боя на Farrow & Ball; farrow-ball.com. Висулка Cloud 19 от Апарат; апаратstudio.com. Тръбни стенни светлини от Майкъл Анастасиадс. В основната спалня, на врати на килера, ръчно рисувани тапети за бадминтон chinoiserie, в цветове по поръчка, от de Gournay (T); degournay.com. На реколта диван Fritz Hansen, агнешка вълна от галерия Dansk Møbelkunst; dmk.dk. На стената, цилиндрично люлеещо се рамо от апарат. На стени тапет Indie Wood от Timorous Beasties; timorousbeasties.com. На таблото, боя Green Smoke от Farrow & Ball; farrow-ball.com. Captain’s Mirror от BDDW; bddw.com. Стенни светлини от Original BTC; originalbtc.com. По стените, Овална стая Синя боя от Farrow & Ball; farrow-ball.com. На реколта бюро Gio Ponti, Achille & Pier Giaco mo Castiglioni преиздават лампа Snoopy от Flos; usa.flos.com. Чарлз и Рей Иймс Soft Pad бюро стол; hermanmiller.com. Килим Rabari от Nipa Doshi + Jonathan Levien за Nanimarquina; nanimarquina.com.

Блокбастър

Интериори от Майкъл С. Smith Inc.; michaelsmithinc.com. Архитектура от HartmanBaldwin Design / Build; hartmanbaldwin.com. Ландшафтен дизайн от Inner Gardens; innergardens.com. Едностепенни полилеи McCarren от Ралф Лорън за визуален комфорт; circalighting.com. Кухненски остров Калаката Златен мрамор от Стоунланд; stonelandusa.com. Подови плочки по поръчка от Native Tile & Ceramics; nativetile.com. На безруки табуретки на Хенри II от Григорий | Pineo (T); gregoriuspineo.com; Gato изкуствена кожа на Kravet (T); kravet.com. На шкафовете, изцяло бяла боя от Farrow & Ball; farrow-ball.com. Качулка по поръчка на Inox Creative Metalworks; inoxcm.com. Обхват от Вълк; subzero-wolf.com. Завеси от лен Indore, в по-натрие, от Pierre Frey (T); pierrefrey.com. Маса и столове (подобни) от FAO Schwarz; faoschwarz.com. Amalfi регулируем диван и шезлонги от Janus et Cie; janusetcie.com. На диван, Indian Garden Plain акрил, в зелено, от Jasper (T); michaelsmithinc.com. Диванни възглавници от мох Zambezi Moss и Boardwalk Honey акрили от Giati Elements (T); giatielements.com. На шезлонги, индийска градина акрил, в зелено, от Jasper (T). Коктейлна маса Litchfield от Bunny Williams Outdoor for Century Furniture; centuryfurniture.com. Полилей Phoenix от Paul Ferrante (T); paulferrante.com. На клубни столове по поръчка от Jasper (T); michaelsmithinc.com; плат по поръчка от Studio Four NYC (T); studiofournyc.com. Коктейлна маса от JF Chen; jfchen.com. Подова лампа Carlyle от Jasper (T). Антична черна конзолна маса от Balsamo Antiques; balsamoantiques.com. Римска мантия от седемнадесети век от замъка Доминге; chateaudomingue.com. В началото, полилей Domani от Hélène Aumont Collection (T); heleneaumont.com. На пода, черно-бели мраморни плочки от Exquisite Surfaces; xsurfaces.com. В семейна стая, на мека мебел от Jasper (T); michaelsmithinc.com; Veneto rayon-памук, с жълъд, от Rose Tarlow Melrose House (T); rosetarlow.com. На шезлонги Bobbin от Aesthetic (T); estetidecor.com; Лен от Indian Block, в роза, от Lee Jofa (T); kravet.com. Двойка коктейлни маси Quarter Radius от Atelier Démiurge; demiurgenewyork.com. Върху табуретките Negresco от Hélène Aumont Collection (T), кожа от кожи от палма, кестен, от Jasper (T) Завеси от лен Indore, в по-натрие, от Pierre Frey (T); pierrefrey.com. Античен шкаф за интриги от Burden; jonathanburden.com. Лунни буркани в Verdant Meadow от SCDS (T); scdsltd.com. На стените - африканска трева от рафия, в естествен капри, от Филип Джефрис (T); phillipjeffries.com; с персонализиран шаблон. Аплици Goldney от Collier Webb (T); collierwebb.com. Антична конзолна маса от орех и махагон от Antonio’s Bella Casa; antoniosbellacasa.com. В галерията завеси от бродирана тъкан от Пиемонт, в морска пяна, от колекция Guy Goodfellow; guygoodfellowcollection.com. Висящ фенер „Векио“ от Джери Двойка (T); jerrypair.com. На ключови клубни столове от Jasper (T); michaelsmithinc.com; Платно Amun Stripe, в хвойна, от Holland & Sherry (T); hollandsherry.com. На палубата на басейна, на шезлонги от Амалфи от Janus et Cie; janusetcie.com; Индийска градинска ивица акрил, в зелено, от Jasper (T). На рафтери плетени дивани от Lane Venture от Wicker Paradise; wickerparadise.com; Ishi акрил, в слънчево греене, от трайни насаждения (T); perennialsfabrics.com.

Painterly Touch

Интериори от Джон Дериан от Джон Дериан Ко.; johnderian.com. Винтидж мебели, декоративни предмети, осветление, текстил и килими от John Derian Co. Хвърля навсякъде от Jeanette Farrier; jeanettefarrier.com. Столове за шлейфове от Джон Дериан за Cisco Brothers; ciscobrothers.com. На реколта диван (вляво), бродирани възглавници от Anke Drechsel от John Derian Co.; johnderian.com. На камината, хартия Hollyhock от Зелената ваза от John Derian Co. По стените, боя Drop Cloth от Farrow & Ball; farrow-ball.com. Фотьойл пеперуда от Джон Дериан за Cisco Brothers; ciscobrothers.com. В кухнята Mirror Shade висулки и осветително тяло Candy Light (над мивка), всички от Робърт Огдън за John Derian Co.; johnderian.com. В дневна зона, полева пейка и дивани Cove, всички от Джон Дериан за Cisco Brothers; ciscobrothers.com. На антична конзола (във фонов режим), антична лампа, пресъздадена от Робърт Огдън за Джон Дериан Ко. На античен фотьойл (вляво), възглавница от Антоанета Поасон; antoinettepoisson.com. На диван Брук от Джон Дериан за Cisco Brothers; ciscobrothers.com; бродирани възглавници от Anke Drechsel от John Derian Co.; johnderian.com. На стените боя Mole’s Breath от Farrow & Ball; farrow-ball.com. На чехъл стол Plume от Джон Дериан за Cisco Brothers, лен, в самур, от Libeco (T); libeco.com. Винтидж маслена лампа (като висулка) от Робърт Огдън за John Derian Co.

Маями Модерн

Архитектура и интериор от Peter Marino Architect; petermarinoarchitect.com. Ландшафтен дизайн от Nievera Williams Landscape Architecture; nieverawilliams.com. По поръчка кожена игрална маса, клубни столове, бронзови кутии, диван и килим; всичко от Питър Марино архитект; petermarinoarchitect.com. Около игрална маса, реколта столове от Eugéne Printz. Осветление от Йохана Грауундър; grawunder.com. Трапезни маси за дърво по поръчка в Мозамбик от Peter Marino Architect; petermarinoarchitect.com. На столове Kaare Klint, апликация по поръчка на Peter Marino Architect. Конзола за бронзова кутия от Peter Marino Architect. Подови настилки от мрамор и травертин от Peter Marino Architect; petermarinoarchitect.com. В основна баня, мивка по поръчка, фитинги и суета от неръждаема стомана; всичко от Питър Марино архитект; petermarinoarchitect.com. В основната спалня, легло и табла по поръчка, странични маси и килим; всичко от Питър Марино архитект. Стол за триада на замъка Уендел (подобен) от Фридман Бенда; friedmanbenda.com. Коктейлна маса с нисък кварц от Хуан и Палома Гаридо; garridogallery.com. Диван по поръчка, в ръчно рисувани коприни; кожени кресла; и килим; всичко от Питър Марино архитект; petermarinoarchitect.com. Възглавници по поръчка, от античен японски текстил, от Peter Marino Architect. Дизайн на басейн от Peter Marino Architect; petermarinoarchitect.com. Регулируеми шезлонги от Ричард Шулц за Knoll; knoll.com.

Време на татко

Архитектура от Г. П. Шафер Архитект; gpschafer.com. На диван, акрил Salinan Herringbone, в маслина, от Ralph Lauren Home; ralphlaurenhome.com. На коктейлна маса, Speakeasy Damask смес от памук, в карбон, от Ralph Lauren Home. На антични дивани, плат от Mood Fabrics; moodfabrics.com. Стоманени врати по поръчка на G. П. Шафер Архитект; gpschafer.com; произведено от Optimum Window; optimumwindow.com. Качулка и шкафове по поръчка на G. П. Шафер Архитект; gpschafer.com. Шато 165 гама от La Cornue; lacornueusa.com. Възстановени реколта холофанови таванни светлини от Ann-Morris Inc.; annmorrislighting.com. Шамотна мивка в селска къща на Shaws; rohlhome.com. По стени, Метро плочки на Nemo Tile Co.; nemotile.com. В хола мотоциклет Bonneville от Triumph; triumphmotorcycles.com. В зоната за закуска, банкет от G. П. Шафер Архитект; gpschafer.com. В основната спалня, на стени, ръчно рисувани тапети с китайски дизайн от Gracie (T); graciestudio.com. Легло (подобно) от RH; rh.com. Спално бельо Palmer от Ralph Lauren Home; ralphlaurenhome.com. В подножието на леглото, шкаф за телевизионна конзола от G. П. Шафер Архитект; gpschafer.com. Във вана, вана (с обичайно съраунд) и фитинги от Waterworks; waterworks.com. Завеси от подходящ плат от B. Black & Sons; bblackandsons.com. Персонализирана камина от G. П. Шафер Архитект; gpschafer.com. Възглавници за хвърляне (подобни) от Ralph Lauren Home; ralphlaurenhome.com.

instagram story viewer