Christie’s Preps na speciální aukci, Rug Company získává nového předsedu a další novinky

Od významných obchodních změn až po pozoruhodné uvedení produktů na trh se ve světě designu vždy děje něco nového. V tomto dvoutýdenním shrnutí má AD PRO vše, co potřebujete vědět.

Uvedení produktu na trh

Voutsa uvádí na trh novou kolekci

Kolekce Voutsa Falling Leaves vzdává hold dvouleté práci designového studia v Hudson Valley. Dnes společnost sídlící na Manhattanu a L.A. sdílela tento pestrobarevný výběr tapet, z nichž všechny byly založeny na tisku ručně lisovaných listů. Sbírka je k dispozici na Webové stránky Voutsa.

Aukce

Christie’s vydraží sbírku Pierra Duranda

22. ledna přijdou na aukci vzácné relikvie významného filantropa a sběratele Pierra Duranda. Christie's. Durandova sbírka, která byla umístěna v jeho bytě na Fifth Avenue, zahrnuje výtvarné a dekorativní umění z celého světa. (Přemýšlejte o malbách starých mistrů, čínském porcelánu, anglickém dekorativním umění a současném sklářství.) Jako spoluzakladatel asijského porcelánu Společnost a člen představenstva Venetian Heritage, Master Drawings Association a Morgan Library & Museum strávil Durand celý život zdokonalováním svého odborné oko. Od 22. ledna bude sbírka otevřena pro veřejnost v Christie’s Rockefeller Center Galleries.

Dvojice velkého čínského porcelánového modrobílého nádobí z kolekce Pierra Duranda, která jde 22. ledna do aukce v Christie’s.

Foto: S laskavým svolením Christie’s

Najímá

The Rug Company má nového předsedu

Po 30 letech ve funkci předsedy a generálního ředitele společnosti Společnost Knoll Inc., připojí se Andrew Cogan společnost Rug Company jako předseda představenstva. Coganovy úspěchy ve společnosti Knoll zahrnovaly zvýšení růstu tržeb prostřednictvím elektronického obchodování, litanii návrhářských iniciativ a možná nejvýrazněji vedení prodeje společnosti Knoll Inc. na Herman Miller za 1,8 miliardy dolarů. „Těším se na spolupráci s Rug Company, přední světovou značkou v oblasti luxusních designových koberců, abychom využili zkušeností a dovednosti, které jsme použili ve společnosti Knoll, a pomáhají řídit růst napříč vysoce designovými obchodními, spotřebitelskými a smluvními kanály,“ řekl Cogan v tisku tvrzení.

Posmrtně

Ricardo Bofill odchází

Legendární španělský architekt Ricardo Bofill zemřel dnes, 14. ledna, podle prohlášení zveřejněného jeho firmou Taller de Arquitectura (RBTA). Bofill se narodil v roce 1939 a byl jedním z nejuznávanějších světových současných architektů a za svůj život dokončil více než 1000 projektů. Byl nejlépe známý pro svou ambiciózní práci v oblasti bydlení pro více rodin, včetně La Muralla Roja v Alicante a Walden 7 v Sant Just Desvern – obě ve Španělsku – město, které bylo také domovem La Fábrica, sídla RBTA a Bofillova domova od r. 1975. „Architektura je víc než jen společenský fenomén, víc než jen místo, kde se žije nebo pracuje,“ řekl Bofill Vydání z července 1987 z Architectural Digest. „Týká se to přímo touhy člověka přežít, zanechat odkaz. Pokud to dokážu, pak jsem nepracoval nadarmo."

Staňte se členem AD PRO

Kupte si nyní a získáte neomezený přístup a všechny výhody, které mohou zažít pouze členové.

Šipka

Otvory

Alexis Bittar získává elegantní nový obchod v SoHo

Minulý rok, Alexis Bittar znovuobjevil svou klenotnickou společnost jako všestrannou lifestylovou značku, která do směsi vnesla domácí dekorace, doplňky a širokou škálu produktů. Jeho nová základna na Prince Street předvede veškeré nové zboží v elegantně navrženém showroomu vedle šperků společnosti. „Zaujalo mě vytvoření pohlcujícího zážitku, který spojuje různé smyslové prvky,“ říká Bittar o své inspiraci AD PRO. „[Ze své zkušenosti z] veřejné školy v 70. letech v Brooklynu jsem přišel s myšlenkou opuštěné instituce. [Chtěl jsem] spojit minulost a budoucnost, [s] budoucností znázorněnou v ledovcové zrcadlové soše, která vypadá, jako by byla [byla] vyslána z minulosti.“

Ocenění

Wayfair vyzývá k podání návrhu na jejich 7. výroční ceny Tastemaker

11. ledna online gigant domácího nábytku Wayfair oznámila návrat své 7. výroční ceny Tastemaker Awards. Hostila Wayfair Professional– členský program nabízející řadu nástrojů a služeb – ceny za rok 2022 vyberou vítěze za: nejdramatičtější renovaci, nejlepší bytový design, nejlepší design koupelny, nejefektivnější využití barev, nejlepší venkovní design a nejlepší komerční podnikání design. Finalisté budou vybráni z poroty, včetně redaktorky AD PRO Lily Allenové spolu s designérem AD100 Joem Hakenem a Hadley Keller, digitální ředitelkou Dům krásný. Vstup je pouze pro členy Wayfair Professionals. Proces odesílání vyžaduje, aby členové nahráli své návrhy na Instagram pomocí obou #WFPTastemakers a #WayfairProStyle hashtagy a že označují a sledují @wayfairprofessional před 1. únorem. Vítěz obdrží 1 000 $ na nákup na Wayfair.com spolu s propagací designu na kanálech sociálních médií společnosti.