Lezers reageren: hoe beïnvloedt het coronavirus uw bedrijf?

We hebben een oproep gedaan om te zien hoe het gaat met de ontwerpgemeenschap in deze onzekere tijd. Hier is wat je zei

Werknemers over de hele wereld worden gedwongen te kampen met de onzekerheid die de verspreiding van COVID-19. Hoewel de situatie snel evolueert - soms van minuut tot minuut lijkt het - wordt de sector van interieurontwerp bijzonder hard getroffen zoals beurzen geannuleerdworden projecten opgezet houden, bedrijven gaan op afstand en werknemers weren cabinekoorts af huis.

Dus hoe gaat het met je in deze surrealistische tijden? We hebben vorige week gebeld Instagram en in onze nieuwsbrief en ontving een groot aantal reacties van ontwerpprofessionals over de hele wereld. Hoewel velen van jullie hun bezorgdheid uitten, is één ding duidelijk: steun en solidariteit zullen deze gemeenschap veerkrachtig blijven houden. Hier is wat je te zeggen had.

Brian Paquette, Brian Paquette Interiors, Seattle
'Het is iets meer dan een week van echte intensiteit geweest hier in Seattle ten opzichte van de rest van de VS. land, en hoewel we hier allemaal voorzorgsmaatregelen nemen en thuis blijven, is er niet veel veranderd, gelukkig nog. Ik denk dat de echte effecten binnen een paar maanden zullen zijn, wanneer de voorraad laag wordt bij fabrikanten in het buitenland en annuleringen zoals High Point en Salone, die zoveel meer ondersteunen dan alleen de industrieën vertegenwoordigd. We hurken ons neer, gebruiken Zoom voor vergaderingen met klanten en vinden nieuwe manieren om producten te laten zien en zaken te doen waar dat gepast lijkt. Veel van wat we doen kan op dit moment triviaal lijken, maar onze bijdrage aan schoonheid en comfort zal nog jaren voelbaar zijn. "

Lori Falk, Lori Falk Interior Design, New York
“We beperken het aantal bezoeken aan de werklocatie om niet alleen onze klanten te beschermen, maar ook onze bemanningen. Teams vergaderen virtueel en delen foto's en PowerPoint-presentaties met klanten. [We vertrouwen ook op] online sourcing of bellen met leveranciers zodat ze hun kennis kunnen delen. Meestal business as usual. Godzijdank voor technologie waarmee we kunnen blijven werken en efficiënt kunnen zijn. "

Lambert Home, Southlake, TX
“De ontwerpkant doet het op dit moment goed. Nog steeds vergaderen, contracten ondertekenen, etc. maar de winkelkant is toast. NIEMAND komt binnen. "

Stacy Elliston, Studio 11 Design, Dallas
“Als hospitality designers is ons bedrijf constant op reis voor hotelprojecten, maar wij maken geen reizen verplicht op dit moment, en alle momenteel geplande reizen worden opnieuw geëvalueerd naarmate het virus voortduurt verspreiding. We hebben al een persoonlijke modelkamer naar een Webex verplaatst voor degenen die geaard zijn door reizen van hun bedrijven en degenen die niet comfortabel reizen. Ik hoop dat de omstandigheden zullen leiden tot meer teamwork en creativiteit terwijl we eraan werken om dit samen te doorstaan. Op de lange termijn kunnen de praktijken die we nu als bedrijf hebben ingevoerd, gunstig zijn voor de toekomst. Snel op afstand kunnen werken, elkaar ondersteunen in snel veranderende tijden en lokaal inspiratie opdoen, zal goed zijn voor ons team. ”

Susannah Leigh Caviness, Tower Press, Atlanta
“Ik heb een creatief bureau (we doen zowel print als design), en we zijn HARD geraakt. We zijn een start-up en waren gewoon niet voorbereid op de plotselinge stopzetting van de cashflow en het werk. Veel van onze medewerkers vertrouwen op evenementen en de kunstmarkt voor hun nevenactiviteiten, en de meeste zijn ook geannuleerd. Ons team heeft besloten om op onze website een kleine bedrijvengids samen te stellen met artiesten die het meest door deze situatie worden getroffen, maar voorlopig hebben we al het andere werk de komende twee weken onderbroken. Het is echt verschrikkelijk. "

Tegen Hayley K. Giorgio, Ontwerpconcepten Hawai’i, Kilauea, HI
"Hier bij Design Concepts Hawai’i ondersteunen we werknemers die op afstand willen werken vanuit huis. Als er sitebezoeken en consultaties nodig zijn, voeren we conservatieve interactie op afstand met onze subs en klanten. De "Shaka" zal ook van kracht zijn voor respectvolle groeten en afscheid. Mahalo nui voor uw bezorgdheid, ADVERTENTIE!”

Martin Kesselman, IN KLEUR, New York
“INCOLOUR is zeker meer een bestemming, hetzij voor diegenen die mijn diensten als kleuradviseur zoeken, of voor verfproducten die we verkopen (bijvoorbeeld Farrow & Ball). We hebben nooit veel voetverkeer gehad, maar de dingen zijn de afgelopen week drastisch veranderd. Nu hebben we er geen. Ik voel me bijna als een man in een luchtbel in mijn grote galerij-achtige ruimte, reikhalzend wachtend op een gesprek over kunst, design, architectuur, iets moois, om me af te leiden van de schrik voor een moment. Lopende builds gaan langzaam (bijvoorbeeld werken met gesplitste ploegen) en we zijn hier om ze te onderhouden. Ik hoop dat iedereen hier door kan blijven werken. Het verkopen van sommige [verfblikken] is beter dan geen [verfblikken] en betekent dat de zaken niet volledig tot stilstand zijn gekomen. "

Laura Zender, Laura Zender Design, Ann Arbor, MI
“We hadden gisteren [12 maart] onze eerste fall-out. Een heel huisproject en we stoppen halverwege, mogelijk wel een jaar. Ik was een beetje verrast door dat tijdsbestek, maar kan het mijn klanten niet kwalijk nemen. De onzekerheid van dit virus is ontmoedigend, en ze hebben jonge kinderen en een zoon met astma. We zijn momenteel bezig met het betegelen van hun hoofdbadkamer. Ze gaan gewoon naar hun gastsuite en wachten het af. Vreemde tijden! "

Dragana Jankovic, DJDrago-ontwerp, Belgrado, Servië
“Tot nu toe is de import uit Italië gestopt, wat een enorm probleem is in het interieurontwerp. Een ander probleem is dat ik morgen [13 maart] denk dat ik mijn laatste ontmoeting met klanten zal hebben voordat iedereen alle sociale interactie stopzet. Dus waarschijnlijk zullen alle zaken binnenkort stoppen, niet alleen die van ons. "

Brenda Broughton, Eschenfelder Landscaping, Zout meer stad
"We geven geen handen en staan ​​verder uit elkaar. Ik ben zo blij dat ik het meeste van mijn werk buiten doe. We zijn erg bezorgd over het annuleren van toekomstige projecten. "

Jules Wilson, Jules Wilson Design Studio, San Diego
"Wij gebruiken GoToMeeting om effectief te communiceren met klanten en binnen ons kantoor, omdat het een visueel en interactief mechanisme is dat real-life meetings en presentaties het meest nabootst. Met betrekking tot algemene gezondheid en veiligheid beperken we lichamelijk contact en annuleren we alle persoonlijke ontmoetingen met klanten in plaats van audioconferenties en GoToMeeting. We hebben het geluk dat veel van onze bestaande projecten buiten de stad liggen, dus dat is onze ontwerpstudio gewend op afstand werken en beschikt over een bestaande infrastructuur zodat onze productiviteit niet ernstig is beïnvloed. We hebben onze medewerkers ook getraind om voorbereid te zijn om thuis te werken, met behulp van deze virtuele tools om zaken te doen zoals gewoonlijk. "

instagram story viewer