AD's Shopping-bronnen om u te helpen de look te vinden

Artikelen die zijn afgebeeld maar hier niet worden vermeld, kunnen niet worden gekocht. Artikelen die lijken op de getoonde vintage en antieke stukken zijn vaak verkrijgbaar bij de vermelde dealers. (T) betekent dat het artikel alleen beschikbaar is voor de handel.

De huisfluisteraar

Interieurs door Studioilse; studioilse.com. Landschapsontwerp door Rich Landscapes; richlandscapes.net. Vintage Florian Schulz boogvloerlamp van 1stdibs (vergelijkbaar); 1stdibs.com. Josef Frank Liljevalch bank voor Svenskt Tenn; svenskttenn.se. Vintage Arne Jacobsen rotan fauteuil van 1stdibs. Josef Frank 647 krukken en 2139 cocktailtafel voor Svenskt Tenn. Gerrit Thomas Rietveld 637 Utrechtse clubstoel van Cassina; cassina.com. Tapijt van Luke Irwin; lukeirwin.com. Op muren, op lambrisering, Down Pipe-verf van Farrow & Ball; farrow-ball.com. Sofa van Axel Vervoordt; axel-vervoordt.com. Aangepaste koperen staaf van Studioilse; studioilse.com. Hans Wegner voor PP Møbler Papa Bear stoel en kruk; danishdesignstore.com

. Aangepaste spiegel en kuip door Studioilse; studioilse.com. Zacherl-52 1903 Edition plafondlamp van Woka; woka.com. Piet kuipbeslag en Bistrot handdoekrek van Volevatch; volevatch.com. Carl Auböck boomstam bijzettafel van 1stdibs; 1stdibs.com. In de studeerkamer van Jeanette, op muren, Hardwick White-verf van Farrow & Ball; farrow-ball.com. Franco Albini 836 Tre Pezzi wollen fauteuils van Cassina; cassina.com. Schraagtafel van St-Paul Home; home-st-paul.com. In hoofdbad, op maat gemaakte ijdelheid en kasten door Studioilse; studioilse.com. Tube wandlampen van Michael Anastassiades; michaelanastassiades.com. Piet spoelbakarmaturen van Volevatch; volevatch.com. Op maat gemaakte sapele-houten kast van Studioilse; studioilse.com. Aangepast Calacatta Oro marmeren eiland door Studioilse; studioilse.com. Bistrot-spoelbakarmaturen van Volevatch; volevatch.com. Kast op maat door Piet Hein Eek; pietheineek.nl.

Roots neerzetten

Interieurs door Charles Mellersh Design Studio; charlesmellersh.com. Kunstadvies door Sigrid Kirk of Arts Co; arts-co.com. Abel sectionele bank, Walnut Slab cocktailtafel en Cafe bijzettafel (rechts); allemaal door BDDW; bddw.com. Op aangepaste boekenkast, Blue Blood-verf van Papers and Paints; papersandpaints.co.uk. Kavir kleed van e15; e15.com. Gyro-tafel van Brodie Neill; brodieneill.com. Op Pierre Jeanneret-stoelen, katoenmix Bacan, in oudroze, van Fortuny (T); fortuny.com. Patchkleed van Faye Toogood voor CC-Tapis; cc-tapis.com. Op sofa, wollen mohair, in grijze verkoop, door Claremont Furnishing (T); claremontfurnishing.com. Ionik kruk van Oevffice uit Matter; mattermatters.com. J.T. Kalmar Hase BL vloerlamp (rechts) uit de Future Perfect; thefutureperfect.com. Bij de landing, Candy Cube bijzettafel van Sabine Marcelis; etageprojects.com. Aangepaste mobiele kroonluchter 7 door Michael Anastassiades; michaelanastassiades.com. In het hoofdbad, op kasten, zwartblauwe verf van Farrow & Ball; farrow-ball.com. Cloud 19-hanger van Apparatus; apparatenstudio.com. Tube wandlampen van Michael Anastassiades. In de hoofdslaapkamer, op kastdeuren, handgeschilderd Badminton chinoiserie behang, in aangepaste kleuren, door de Gournay (T); degournay.com. Op een vintage Fritz Hansen-bank, lamswol van Dansk Møbelkunst Gallery; dmk.dk. Aan de muur, schansen met cilinderzwenkarm door Apparatus. Op muren, Indie Wood-behang van Timorous Beasties; timorousbeasties.com. Op beadboard, Green Smoke-verf van Farrow & Ball; farrow-ball.com. Captain’s Mirror door BDDW; bddw.com. Wandlampen van Original BTC; originalbtc.com. Op muren, Oval Room Blue-verf van Farrow & Ball; farrow-ball.com. Op vintage Gio Ponti bureau, Achille & Pier Giaco mo Castiglioni heruitgave Snoopy lamp van Flos; usa.flos.com. Charles en Ray Eames Soft Pad bureaustoel; hermanmiller.com. Rabari-tapijt van Nipa Doshi + Jonathan Levien voor Nanimarquina; nanimarquina.com.

Kassucces

Interiors door Michael S. Smith Inc.; michaelsmithinc.com. Architectuur door HartmanBaldwin Design / Build; hartmanbaldwin.com. Landschapsontwerp door Inner Gardens; innergardens.com. McCarren enkellaagse kroonluchters van Ralph Lauren voor visueel comfort; circalighting.com. Keukeneiland van Calacatta Goudmarmer uit Stoneland; stonelandusa.com. Custom vloertegels van Native Tile & Ceramics; nativetile.com. Op Henri II armloze krukken door Gregorius | Pineo (T); gregoriuspineo.com; Gato kunstleer van Kravet (T); kravet.com. Op kasten, All White verf van Farrow & Ball; farrow-ball.com. Afzuigkap op maat van Inox Creative Metalworks; inoxcm.com. Bereik door Wolf; subzero-wolf.com. Gordijnen van Indore-linnen, in nattier, door Pierre Frey (T); pierrefrey.com. Tafel en stoelen (vergelijkbaar) van FAO Schwarz; faoschwarz.com. Amalfi verstelbare bank met kettingrug en fauteuils van Janus et Cie; janusetcie.com. Op bank, Indian Garden Plain acryl, in groen, van Jasper (T); michaelsmithinc.com. Bankkussens van Zambezi Moss en Boardwalk Honey acryl van Giati Elements (T); giatielements.com. Op fauteuils, Indian Garden acryl, in groen, van Jasper (T). Litchfield cocktailtafel van Bunny Williams Outdoor voor eeuws meubilair; centuryfurniture.com. Phoenix kroonluchter van Paul Ferrante (T); paulferrante.com. Op custom clubfauteuils van Jasper (T); michaelsmithinc.com; aangepaste stof van Studio Four NYC (T); studiofournyc.com. Cocktailtafel van JF Chen; jfchen.com. Carlyle vloerlamp van Jasper (T). Antieke zwarte consoletafel van Balsamo Antiques; balsamoantiques.com. Zeventiende-eeuwse Romeinse schoorsteenmantel van Chateau Domingue; chateaudomingue.com. Bij binnenkomst, Domani-kroonluchter van Hélène Aumont Collection (T); heleneaumont.com. Op de vloer, zwart-witte marmeren tegels van Exquisite Surfaces; xsurfaces.com. In de familiekamer, op aangepaste banken van Jasper (T); michaelsmithinc.com; Veneto rayon-katoen, in eikel, door Rose Tarlow Melrose House (T); rosetarlow.com. Op Bobbin fauteuils van Aesthetic (T); aestheticdecor.com; Indian Block linnen, in roze, door Lee Jofa (T); kravet.com. Paar Quarter Radius cocktailtafels van Atelier Démiurge; demiurgenewyork.com. Op Negresco krukken van Hélène Aumont Collection (T), Palma rundleder, kastanje, door Jasper (T). Gordijnen van Indore-linnen, in nattier, door Pierre Frey (T); pierrefrey.com. Antiek inlegwerkkast van Burden; jonathanburden.com. Moon Jar-lampen in Verdant Meadow door SCDS (T); scdsltd.com. Op muren, Afrikaans Raffia grasweefsel, in capri naturel, door Phillip Jeffries (T); phillipjeffries.com; met aangepaste sjabloneren. Goldney schansen door Collier Webb (T); collierwebb.com. Antieke notenhouten en mahonie consoletafel uit Antonio's Bella Casa; antoniosbellacasa.com. In de galerij, gordijnen van geborduurde stof uit Piemonte, in zeeschuim, door Guy Goodfellow Collection; guygoodfellowcollection.com. Hangende lantaarn Vecchio van Jerry Pair (T); jerrypair.com. Op Key clubfauteuils van Jasper (T); michaelsmithinc.com; Amun Stripe linnen, in jeneverbes, door Holland & Sherry (T); hollandsherry.com. Op het pooldeck, op Amalfi chaise longues van Janus et Cie; janusetcie.com; Indian Garden Stripe acryl, in groen, door Jasper (T). Op Rafters rieten banken van Lane Venture uit Wicker Paradise; wickerparadise.com; Ishi acryl, in sunstruck, door vaste planten (T); perennialsfabrics.com.

Schilderachtig aanraken

Interieurs door John Derian van John Derian Co.; johnderian.com. Vintage meubels, decoratieve objecten, verlichting, textiel en vloerkleden overal van John Derian Co. Wordt overal door Jeanette Farrier; jeanettefarrier.com. Plume-stoelen van John Derian voor Cisco Brothers; ciscobrothers.com. Op vintage bank (links), geborduurde kussens door Anke Drechsel van John Derian Co.; johnderian.com. Op schoorsteenmantel, papier Hollyhock door de Groene Vaas van John Derian Co. Op muren, Drop Cloth-verf van Farrow & Ball; farrow-ball.com. Vlinderstoel van John Derian voor Cisco Brothers; ciscobrothers.com. In de keuken, Mirror Shade-hangers en Candy Light-armatuur (boven de gootsteen), allemaal door Robert Ogden voor John Derian Co.; johnderian.com. In de woonkamer, Field-bank en Cove-banken, allemaal door John Derian voor Cisco Brothers; ciscobrothers.com. Op antieke console (op de achtergrond), antieke lamp, opnieuw bedacht door Robert Ogden voor John Derian Co. Op antieke fauteuil (links), kussen van Antoinette Poisson; antoinettepoisson.com. Op Brook sofa van John Derian voor Cisco Brothers; ciscobrothers.com; geborduurde kussens door Anke Drechsel van John Derian Co.; johnderian.com. Op muren, Mole’s Breath-verf van Farrow & Ball; farrow-ball.com. Op Plume pantoffelstoel van John Derian voor Cisco Brothers, linnen, in sable, van Libeco (T); libeco.com. Vintage olielamp (als hanglamp) van Robert Ogden voor John Derian Co.

Miami Modern

Architectuur en interieurs door Peter Marino Architect; petermarinoarchitect.com. Landschapsontwerp door Nievera Williams Landschapsarchitectuur; nieverawilliams.com. Aangepaste lederen speeltafel, clubstoelen, bronzen dozen, bank en tapijt; allemaal door Peter Marino Architect; petermarinoarchitect.com. Rond speeltafel, vintage stoelen van Eugéne Printz. Verlichting door Johanna Grawunder; grawunder.com. Aangepaste Mozambique houten eettafels door Peter Marino Architect; petermarinoarchitect.com. Op Kaare Klint-stoelen, op maat gemaakt door Peter Marino Architect. Bronze box console van Peter Marino Architect. Aangepaste marmeren en travertijnvloeren door Peter Marino Architect; petermarinoarchitect.com. In hoofdbad, aangepaste gootsteen, fittingen en roestvrijstalen ijdelheid; allemaal door Peter Marino Architect; petermarinoarchitect.com. In de hoofdslaapkamer, op maat gemaakt bed en hoofdeinde, bijzettafels en tapijt; allemaal door Peter Marino Architect. Wendell Castle Triad stoel (vergelijkbaar) van Friedman Benda; friedmanbenda.com. Lage kwarts cocktailtafel van Juan en Paloma Garrido; garridogallery.com. Bank op maat, met de hand beschilderd zijde; lederen fauteuils; en tapijt; allemaal door Peter Marino Architect; petermarinoarchitect.com. Op maat gemaakte kussens, in antiek Japans textiel, door Peter Marino Architect. Zwembadontwerp door Peter Marino Architect; petermarinoarchitect.com. Verstelbare chaise longues van Richard Schultz voor Knoll; knoll.com.

Papa tijd

Architectuur door G. P. Schafer Architect; gpschafer.com. Op de bank, Salinan Visgraat acryl, in olijfgroen, door Ralph Lauren Home; ralphlaurenhome.com. Op de cocktailtafel, Speakeasy Damask katoenmix, in carbon, van Ralph Lauren Home. Op antieke banken, stof van Mood Fabrics; moodfabrics.com. Custom stalen deuren door G. P. Schafer Architect; gpschafer.com; vervaardigd door Optimum Window; optimumwindow.com. Afzuigkap en kasten op maat door G. P. Schafer Architect; gpschafer.com. Château 165-reeks van La Cornue; lacornueusa.com. Gerestaureerde vintage holophane plafondlampen van Ann-Morris Inc.; annmorrislighting.com. Gootsteen in een boerderij van vuurvaste klei door Shaws; rohlhome.com. Op muren, Metro-tegels van Nemo Tile Co.; nemotile.com. In de woonkamer, Bonneville-motorfiets van Triumph; triumphmotorcycles.com. In de ontbijtruimte, banquette van G. P. Schafer Architect; gpschafer.com. In de hoofdslaapkamer, op muren, handgeschilderd Chinees designbehang op maat van Gracie (T); graciestudio.com. Bed (vergelijkbaar) door RH; rh.com. Palmer beddengoed van Ralph Lauren Home; ralphlaurenhome.com. Aan het voeteneinde van het bed, tv-consolekast van G. P. Schafer Architect; gpschafer.com. In bad, kuip (met op maat gemaakte ombouw) en fittingen van Waterworks; waterworks.com. Gordijnen van passende stof van B. Black & Sons; bblackandsons.com. Aangepaste schoorsteenmantel door G. P. Schafer Architect; gpschafer.com. Gooi kussens (vergelijkbaar) door Ralph Lauren Home; ralphlaurenhome.com.

instagram story viewer